מדה דקורטיביות

קרבוטק עבודות בטון בע"מ הינה חברה מובילה המתמחה בביצוע רצפות דקורטיביות מכל סוג. החברה מתמחה במתן פתרונות ציפוי יצירתיים ודקורטיביים לרצפה.

נציגי החברה עברו הכשרה מיוחדת בחברות המובילות בעולם בתחום הרצפות הדקורטיביות ומיישמים ידע זה בעבודות בארץ.

היישום מתאים לאתרים רבים ומגוונים, ביניהם: אוניברסיטאות, מלונות, מוזיאונים, חברות היי-טק, אולמות תצוגה, אולמות ייצור, חנויות סופרמרקט, מפעלי ייצור, מטבחים תעשייתיים, בתי חולים, מסעדות ובתי קפה, חנויות אופנה, דלפקים למעבדות ועוד.

קרבוטק הינה ייחודית בביצוע רצפות מעוצבות מסוג "פנדומו" (Pandomo) , ובעלת הסמכת חב' קומבימיקס שוודיה וארדקס גרמניה לביצוע.

מלא את החלל בדמיון וסגנון 

העוצמה של מדה דקורטיבית היא היכולת להתחבר באופן מיידי לעיצוב הכללי של החלל. עם רצפות מדה דקורטיבית פנדומו להשפיע על עיצוב החלל, ומתכננים יכולים להפוך כמעט כל אלמנט למעוצב כאוות נפשם.

הבסיס לעושר האפשרויות מפתיע בפשטותו. החומר על בסיס צמנט יוצר שטח פנים חלק ומיוחד.

מבחר הגוונים הרחב מאפשר חופש עיצוב כמעט בלתי מוגבל. השימוש הייחודי בגוונים הרבים יוצר אפשרות לביצוע מגוון ורחב של דוגמאות הנובעות מתכונות החומר, כגון: עננות, אור וצל ועוד.

בנוסף לעיצוב המרהיב משרה החומר גם תחושת חום ונעימות כללית על החלל.

בנוסף לכל זאת, שיטת מדה דקורטיבית פנדומו מאוד בכך שניתן ליצור איתה רצפה אחידה ובמשטחי ענק (עד כ- 40 מ"ר ליח') ללא צורך בחלוקות.

עם מדה דקורטיבית קיימת האפשרות לעצב ולשנות רצפה קיימת על ידי הוספה של שיכבה דקה, בלבד. עובייה נע בין 5 ל- 10 מ"מ וביכולתו לשנות את כל העיצוב והתחושה בחלל החדש.

בנוסף מבצעת קרבוטק רצפות צרובות, רצפות מעוטרות קוורץ צבעוני, ורצפות בטון מלוטשות בסגנון מודרני וייחודי.

כמו כן מספקת החברה שירותי שיקום וחידוש פני השטח של רצפה שנפגעה באופנים שונים, כגון כתמים, שברים ועוד. קרבוטק הופכת את הרצפה לרצפה מעוצבת תוך פרק זמן קצר המאפשר חזרה לשימוש מלא, ללא עיכובים מיותרים.

העבודה מתבצעת באמצעות חומרים מתוספים בפולימרים המקנים לשכבת הציפוי חוזק גבוה, עמידות לאורך זמן ואיכות בלתי מתפשרת.