בטון מוחלק דקורטיבי

בטון מוחלק הלך וכבש לעצמו נתח מכובד בעולם המשטחים לבית, לעסק, למפעל ולמתקני חוץ שונים כגון מגרשי ספורט ופנאי וחניונים. יכולות הגימור השונות אשר נוגעות הן בצבעים ובגוונים והן במרקם, מעניקות לבטון פן עיצובי לכל עניין ודבר, בנוסף לעמידות הגבוהה ולאריכות הימים.

החלקת בטון בהליקופטר היא השיטה אשר מאפשרת את הגמישות העיצובית הרבה ביותר וזהו המקום להסביר כיצד היא בדיוק מבוצעת ומהם יתרונותיה הרבים.

בטון מוחלק - יתרונות

בטון מוחלק הינו בטון אשר מוכן בשיטה הסטנדרטית והרגילה כשבמידת הצורך מוחדרים לתוכו פיגמנטים שונים שקובעים את צבעו. בזמן הגימור, עובר הבטון המוחלק שינויים בפני השטח שלו עד להשגת המראה הסופי הרצוי. למשל, החלקת בטון באמצעות הליקופטר (שיטה שעליה נפרט מיד) עשויה להתאים ליצירת משטחים לצרכי ריצוף פנים וחוץ, להקמת חניונים, כמשטח למחסנים, למגרשי ספורט ועוד. במידת הצורך ניתן ליישם על גבי השכבה החיצונית חומרים נוספים אשר ימנעו חדירת רטיבות. את הבטון המוחלק ניתן לצבוע ואף לחפות באמצעות ריצוף.

החלקת בטון בהליקופטר, מכשיר ההליקופטר ודרך העבודה עימו

משטחי בטון מוחלק הינם דחוסים למדי ועל כן חזקים, אטומים ועמידים לאורך זמן. לאחר הוספת חומרי העזר והפיגמנטים יש לבצע את הגימור הסופי של משטח הבטון המוחלק כאשר החלקת בטון עם הליקופטר נחשבת לשיטה המוצלחת מכולן. אותו "הליקופטר" הינו מכשיר שבנוי ממנוע המניע בכוח מדחף גדול בעל להבים חזקים כך שהסיבוב שלהם על גבי המשטח, במהירות הנכונה ובמשך הזמן הרצוי, מביא לגימור המבוקש. ידיים מיומנות ידעו בדיוק כיצד ליישם את הפרמטרים הנדרשים (זמן ומהירות) כדי ליצור את פני השטח הרצויים, חלקים או מחוספסים, להגיע למצב של "פני ראי" או בטון אטום, רצפה חלקה או מחוספסת ועוד, בהתאם לצורך הספציפי. לאחר ההחלקה יש לחרוץ את הבטון לסירוגין במשך מספר ימים כדי למנוע היווצרות סדקים כתוצאה מההתפשטות הטבעית של החומר בתהליך הייבוש הסופי שלו.

חברת קרבוטק הינה חברה הנדסית המתמחה בעולם הבטון. החלקת בטון עם הליקופטר היא המומחיות שלנו בנוסף למתן פתרונות מתקדמים נוספים בענף הבניין. באפשרותנו ליצור כל סוג של מבנה או משטח על טהרת הבטון וכל זאת באמצעות שיטות מתקדמות ויעילות. צרו עמנו קשר עוד היום וצוות המומחים שלנו יתאים לכם את הפתרון הנדרש.