בטון מוחלק

החלקת בטון הינה שיטה שהפכה לפופולארית מאוד בתקופה האחרונה. בטון מוחלק מהווה משטח אחיד, רחב, חלק ודקורטיבי ומותאם מבחינה אדריכלית ופונקציונאלית לדרישות הלקוח.

קרבוטק בע"מ מבצעת מגוון עבודות בטון, בהם החלקת בטון במבני תעשייה וציבור, בבתים פרטיים, במשרדים, חנויות ועוד, לקבלת תוצאות יפות ומרשימות נדרשים ניסיון רב וצוות מיומן כמו זה העומד לרשות קרבוטק ,ניתן לבצע החלקת בטון בגוונים רבים.

תהליך העבודה ביציקת בטון מוחלק:

בטון מוחלק תופס מקום פונקציונאלי נרחב יותר ויותר במבני תעשייה, במחסנים, במוסכים, חנויות ולאחרונה, גם בבתי מגורים ובלופטים, פיזור רשת ברזל ופילוס הרצפה באמצעים טכנולוגיים, על מנת לקבל את הגבהים הנדרשים ולשטח את אזור העבודה, תוך התחשבות בתשתית חשמל ואינסטלציה.

לאחר היציקה, בעוד הבטון לח, מתבצעות עבודות החלקה על ידי מכונות החלקת בטון (הליקופטר), אשר מיישר את הרצפה ומחליק אותה. תוך כדי פעולה זו מפזרים חומרים למניעת שחיקה וניתן לפזר פיגמנטים הנותנים מראה דקורטיבי עיצובי לפי בחירת הלקוח.

לאחר כ 12 – 72 שעות משעת היציקה, חורצים את הבטון כך שייסדק באופן יזום, פעולה זו נעשית על מנת לתעל את הסדיקה למקומות המתוכננים לכך על פי העיצוב מראש,כך ניתן לצמצם את תופעת הסדיקה הבלתי רצויה.

יש להשקות את הבטון למשך 3 ימים לאשפרה – תהליך זה גורם לחיזוק של בטון מוחלק ומונע הידרציה מוגברת (התחממות הבטון).

כשבוע לאחר היציקה ניתן לבצע מריחה של סילר על המשטח היצוק למניעת ספיגה ולשיפור מראה המשטח ,לאחר ייבוש המשטח והוצאת כל הלחות ממנו, ניתן לבצע ציפוי אפוקסי המקנה למשטח עמידות כימית מצוינת.